رویال ژلی راهی برای جلوگیری از ویروس کرونا!!

  • 0 نظر
  • 284 بازدید
  • شنبه 24 اسفند 1398

رویال ژلی راهی برای جلوگیری از ویروس کرونا!!
رویال ژلی راهی برای جلوگیری از ویروس کرونا!!
4.5 از 5 بوسیله 2 رای
دیگر از شیوع کرونا نترسید، فوراور برای شما پیشگیری ویژه ای دارد، برای این موضوع با ما همراه باشید.

کرونا چیست؟

کروناویروس‌ها زیر مجموعۀ کروناویریده هستند. ساختار آنها نیز دارای یک ژنوم آران‌ای معمولی است.[۸] افرادی که هم‌زمان دارای بیماری دیگری باشند و کودکان مبتلا به بیماری‌های قلبی، بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس‌ها هستند. معمولاً شدت سرماخوردگی که کروناویروس عامل آن باشد بیشتر است. کرونا ویروس‌ها که پس از راینو ویروس‌ها بزرگترین عامل ابتلا به سرماخوردگی هستند، بیشتر در زمستان و بهار باعث سرماخوردگی می‌شوند. اگرچه کرونا ویروس‌ها بیشتر در حیوانات دیده می‌شوند، اما هفت نوع از آن‌ها دستگاه تنفسی بدن انسان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. تشخیص اینکه علت بیماری کرونا ویروس باشد یا خیر کمی مشکل است، چرا که برخلاف راینو ویروس‌ها به سختی در آزمایشگاه رشد و نمو می‌کنند. خانواده ویروس کرونا همیشه از گونه حیوانی به گونه دیگری منتقل شده‌است، این ویروس برای انتقال آسان‌تر ممکن است تکامل پیدا کند و موجب بیماری سخت‌تری شود.

تا کنون هزاران نفر به این ویروس آلوده شده‌اند و افراد زیادی جان خود را از دست داده‌اند. در این بین تعدادی از افراد آلوده به این ویروس درمان شده‌اند. بیشترین میزان فراگیری ویروس در چین مشاهده شده اما موارد بسیار زیادی هم در کشورهای دیگر دیده شده است.

 

  کرونا ویروس -1

 

آیا ویروس کرونا همان سارس است؟

ویروس جدید هم از چین شروع شده، اما ویروس سارس نیست. از آنجا که این دو ویروس از یک خانواده هستند، شباهت‌هایی با یکدیگر دارند اما کرونا یک ویروس کاملا جدید است. البته نقاط مشترک این دو ویروس می‌تواند به دانشمندان کمک کند تا با استفاده از تجربیاتی که از گذشته دارند برای متوقف کردن این ویروس بهتر عمل کنند.

نکات ایمنی سازمان جهانی بهداشت برای پیشگیری و واکنش صحیح به علائم کرونا


نکات و توصیه‌های ایمنی سازمان جهان بهداشت برای افراد ساکن در شهرهای آلوده به ویروس کرونا جدید یا همان COVID-19 یا افرادی در ۱۴ روز گذشته به چنین مناطقی مراجعه کرده‌اند به شرح زیر است.

  • نکات ایمنی گفته شده در قسمت قبلی را به درستی رعایت کنید.
  • اگر برخی علائم کرونا را دارید یا احساس ناخوشی می‌کنید، حتی اگر علائم جزئی مثل سردرد و آب‌ریزش بینی دارید، تا زمانی که علائم برطرف شوند، در خانه بمانید. چرا؟ خودداری از ارتباط با دیگران و مراجعه به مراکز درمانی، باعث می‌شود تا مراکز درمانی کار خود را بهتر انجام دهند و از شما و دیگران در برابر احتمال ابتلا به ویروس COVID-19 و دیگر ویروس‌ها محافظت کنند.
  • در صورت وجود تب، سرفه و احساس تنگی نفس، فورا به پزشک مراجعه کنید چرا که ممکن است این علائم به دلیل وجود عفونت دستگاه تنفسی یا مشکلات جدی دیگر باشد. پزشک متخصص را در مورد سوابق سفرهای اخیر یا هر گونه تماس و بازدید با مسافرین دیگر مطلع کنید. چرا؟ این کار در فرستادن شما به مرکز پزشکی مناسب کمک می‌کند. همچنین به جلوگیری از انتشار احتمالی ویروس COVID-19 و دیگر ویروس‌‌ها کمک می‌کند.

علائم شایع

علاوه بر علائم تنفسی ، علائم گوارشی (مثلاً تهوع و اسهال) در برخی بیماران گزارش شده است ، اما این موارد نسبتاً نادر هستند.


عفونت های بدون علامت نیز شناسایی شده است ، اما فراوانی آنها ناشناخته است. در شیوع COVID-19 در یک کشتی کروز که تقریباً همه مسافران و کارمندان برای سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) مورد بررسی قرار گرفتند ، نتیجه آزمایش در تقریباً 17 درصد از جمعیت موجود در کشتی تا تاریخ 20 فوریه مثبت شد؛ حدود نیمی از 619 مورد COVID-19 تایید شده، در زمان تشخیص بدون علامت بودند .

در بیماران مبتلا به COVID-19، تعداد گلبول های سفید خون می تواند متفاوت باشد. لکوپنی ، لکوسیتوز و لنفوپنی گزارش شده است ، اگرچه شایع ترین تظاهر آن لنفوپنی می باشد. سطح بالای آمینوترانسفراز نیز در این بیماران گزارش شده است. در زمان بستری ، بسیاری از بیماران مبتلا به پنومونی دارای سطوح پروکلسیتونین سرم نرمال هستند؛ با این حال ، احتمالا سطح آن در افرادی که به بخش مراقبت های ویژه (ICU) نیاز دارند بالاتر می رود.
براساس سازمان جهانی بهداشت( WHO ) زمان بهبودی برای عفونتهای خفیف حدود دو هفته و برای بیماریهای شدید سه تا شش هفته به نظر می رسد .

چندین مطالعه کوهورت از بیماران ووهان با COVID-19 تأیید شده، بازه ای از یافته های بالینی را نشان داده اند. در یک مطالعه توصیفی از 138 بیمار مبتلا به پنومونی COVID-19 در ووهان ، میانگین سنی 56 سال بود (با صدک 25 و 75(IQR) 42 تا 68 سال. تقریباً همه (99 درصد) تب را گزارش کردند ، 59 درصد سرفه خشک و 35 درصد درد عضلانی داشتند. تنگی نفس در 31 درصد پس از متوسط 5 روز از بیماری ایجاد شد و پیشرفت کرد. لنفوپنی شایع بود ، و همه ی بیماران در سی تی اسکن قفسه سینه، ناهنجاری های پارانشیمی ریه از جمله سایه های تکه تکه (patchy) دو طرفه یا نمای ground-glass داشتند. سندرم زجر تنفسی حاد در 20 درصد رخ داده و در 12.3 درصد تهویه مکانیکی انجام شده است. در میان 6 بیماری که فوت کردند ، در مقایسه با بیمارانی که زنده ماندند، سطح D-dimer بالاتر و لنفوپنی شدیدتر بود.

مکمل غذایی ژل رویال فوارور لیوینگ

این محصول از کندوی عسل تهیه می شود و بلافاصله منجمد و خشک می شود تا آب اضافی از آن گرفته شود و تمامی ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها و کوانزیم ها باق بماند، ژل سلطنتی یا مکمل غذایی رویال ژل فوراور دارای هر هشت اسید آمینه اصلی به علاوه 10 اسید آمینه فرعی بوده و همچنین دارای مقادیر قابل توجهی مواد معدنی شامل کلسیم، مس، آهن، فسفر، پتاسیم، سیلیکون و گوگرد است و حتی اسید نوکلئیک هم در آن وجود دارد، ژل رویال یک ترشح شیری است که از غدد حلق زنبور عسل نشات می گیرد.

مشخص شده است که در انسان ها این ماده به طرز فوق العاده ای ایجاد سر زندگی و نوسازی سلولی می کند، مشخص شده است که ژل سلطنتی حاوی مقدار زیادی استیل کوتین است، این ماده یکی از انتقال دهنده های اصلی تکانه های عصبی ست، نبود این ماده عصبی شیمیایی، بسیاری از اختلالات دستگاه عصبی را در پی خواهد داشت و هم چنین که در عملکرد کل بدن نقش داشته و موجب ترشح آدرنالین میشود.

  مکمل غذایی رویال ژل فوراور -1

ژل سلطنتی حالت  عمومی بدن را بهبود می بخشد، ظرفیت ذهنی و فیزیکی بدن را افزایش می دهد و بنابراین خوش بینی و خوش مشربی را در شخص زیاد می کند این ماده بینایی افراد مسن را بهبود می بخشد و دارای تاثیر مطلوبی بر روی آنژین صدری،زخم ها، تصلب شرایین، کم خونی، افسردگی، احساس ضعف است.

فواید دیگر ژل رویال 

از فواید دیگر مکمل غذایی رویال ژل فوراور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تحریک غدد درون زیر و ریشه کن سیاه سرفه و سل به خصوص در کودکان

درمان برونشیت، میگرن، ناراحتی شکم، اختلالات عصبی، بیماری مثانه و معده و هم چنین خستگی ناشی از بدی عملکرد غدد درون ریز

افزایش وزن بچه های زود رس و تکامل هوشی و استخوانی

ترکیب رویال ژلی با گیاه جنسینگ در درمان سرد مزاجی، زود انزالی و مشکلات جنسی خانم ها و آقایان بسیار موثر باشد

غنی از ویتامین A,E,D,C,A و غنی از ویتامین های B

به بر طرف شدن علائم استرس کمک می کند

مفید برای پوست و کلاژن سازی و فرم دهی سایز سینه ها 

فعالیت دستگاه قلبی و عروقی و عصبی خودکار را تنظیم می کند

تنظیم های هورمون های بدن

 یکی از بهترین جلوگیری ها برای ویروس کرونا!

رویال ژلی فوراور پلی ساکارید موجود در در ژل آلوئه ورا همراه با فعالیت ضد ویروسی آن بیانگر فواید بسیارب از این ماده برای درمان کرونا ویروس، ایدز، سرطان و کولیت های زحمی روده موثر است....

روش استفاده

روزی دو وعدع، یک عدد ناشتا، یک عدد غروب یا شب زیر زبان گذاشته شود.

اگر در کنار مکمل غذایی ژل رویال ویتامین های آنتی اکسیدانها استفاده شود اثرات قوی تری برای لیفت ،افتادگی وجروک پوستی خواهد داشت. A، B، C و وجود فسفر آمینو لیپید که یک اسید چرب غیر اشباع است به نسبت ۴۳ درصد به این ماده خواص ضد تومور می بخشد.

این ماده در زخم اثنی عشر، شکستگی ها، پرفشاری خون، کلسترول بالا، آسم و در ورزش(برای بالا بردن امتیاز و کمک به رو آمدن سریع بدن) استفاده می شود.

 تنظیم هورمونهای بدن ، مقابله با استرس ، افزایش قوای جنسی در زنان و مردان ، افزایش تعداد اسپرم ها و تحرک آنها برای درمان مشکلات ناباروری در مردان، مؤثر در درمان سرطان سینه، تاخیر در پیری و کاهش عوارض آلزایمر مؤثر در حل مشکلات پوست و مو، پوکی استخوان، مؤثر در بهبود هپاتیت و MS.

خرید این محصول

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  5     -   =   2