درباره الکامد


درباره الکامد
4.58 از 5 بوسیله 13 رای
صفحه در باره ما.

 شرکت تکوین فراز آریا (الکامد) در سال ۱۳۹۰ با هدف راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی فعال در زمینه پوشاک(مد) شروع به کارکرد.
الکامد با تکیه بر دانش روز و جوانان متخصص در زمینه پوشاک و دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را با فروش آنلاین محصولات متفاوت در دنیای مد آغاز نمود.
 ابتدا الکامد تمام توان خود را برای معرفی و ارائه لباس زیر بانوان ، آقایان و بچه گانه بابرندهای معتبر و کیفیت مطلوب به کار گرفت.
 سپس با تحقیق و مطالعه بازار(شناخت نیاز مشتریان) به این مهم دست یافت که با معرفی محصولات فروشندگان معتبر در دسته های مختلفی همچون زیبایی و سلامت ،لوازم‌ و تزئینات آشپزخانه و لوازم اتومبیل با هدف ارائه اطلاعات کامل ، تخصصی و شفاف و همچنین ایجاد رقابت بین فروشندگان قیمت واقعی محصولات را به نمایش گذاشته تا شما خریداران گرامی بتوانیدکالای مورد نظر خود را با اطلاعاتی کامل و قیمت رقابتی تهیه نمایید و از خرید آنلاین موفق لذت ببرید.

                                                مارکت پلیس -1

 

 الکامد با استفاده از تمامی امکانات موجود به معرفی،مقایسه،فروش آنلاین و ارسال محصولات به سایر نقاط ایران در سریع ترین زمان ممکن پرداخته است. 

 از این رو الکامد از فروشندگان معتبر در زمینه های معرفی شده با عقد قرار داد معتبر و با پیشنهادات متفاوت دعوت به همکاری مینماید.

 فروشندگان میتوانند با معرفی محصولات خود در سایت الکامد با دنیای متفاوت فروش آنلاین آشنا شده و از فروش بالای کالاهای خود در الکامد بهرمند شوند.

الکامد تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا بتواند از میان فروشندگان مختلف بهترین ها رو انتخاب کرده و به خانواده بزرگ الکامد معرفی نماید.

  مارکت پلیس -1

 

تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت می‌برید. الکامد چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات فروشندگان برتر، بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.
 سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد بین‌المللی تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.  الکامد تلاش می‌کند دوستی  خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در الکامد می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، الکامد از شما دعوت می‌کند تا صبر کنید، فروشندگان برتر،برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و ... لذت ببرید.

 

                                                                     مارکت پلیس -1

تماس با ما