10 برند برتر و مشهور لباس زیر زنانه

 • 0 نظر
 • 411 بازدید
 • پنج شنبه 23 آذر 1396

10 برند برتر و مشهور لباس زیر زنانه
10 برند برتر و مشهور لباس زیر زنانه

لباس زیر و جنس آن، یکی از چیزهایی است که شخصیت یک زن را تعریف می کند. درست است که لباس زیر هیچ وقت مشخص نیست، ولی نقش بزرگی در زندگی شما دارد. در واقع، هیچ چیز در این دنیا به اندازه ی یک دست لباس زیر مناسب، به یک زن اعتماد به نفس نمی دهد. این اعتماد به نفس به علاوه ی خیلی چیزها، توسط این برندهای لوکس، به شما ارائه می شود.

10. CARINE GILSON

مؤسس این نام در بلژیک به دنیا آمد ولی این شرکت در پاریس تأسیس شد. Carine Gilson، این مؤسسه ی طراحی لباس زیر را در سال 1994 تأسیس و خیلی زود، راه خود را به سوی شهرت و موفقیت باز کرد. تخصص وی در لباس زیرهای با کیفیت دست ساز است. هر کدام از آن لباس ها با لطیف ترین پارچه های ابریشمی، توری و یا ترکیب آن ها دوخته می شود و در رنگ های مختلفی مانند فیروزه ای، هلویی و … ارائه می شود.

 برند لباس زیر زنانه -1

 

9.GUIA LA BRUNA

Guia هنگامی که در پاریس مشغول تحصیل هنر بود، خلاقیت خود را کشف کرد و تصمیم گرفت که برند خود را بسازد. این بانوی خلّاق می خواست که محصولاتش ظاهری مدرن و در عین حال، قدیمی داشته باشد. بنابراین، از تور ها و بُرش های قدیمی استفاده کرد و ظاهری که ایجاد کرد، ظاهری جذّاب، لطیف، جوان و جالب بود. جنس پارچه های مورد استفاده توسط این برند از با کیفیت ترین پارچه هاست. برند لباس زیر زنانه -4

 

 

8. I.D. SARRIERI

این برند جزء برترین برندهای لباس زیر است. از سال 2002، برند I.D. Sarrieri به عنوان یکی از زیباترین و پُر فروش ترین برندها در پاریس شناخته شد. LuliaDobrin پُشت همه ی این خلاقیت هاست. این لباس زیرهای با کیفیت، در یک کارخانه یا 55 سال تجربه در تولید لباس زیر، تولید می شود.

 

 برند لباس زیر زنانه -9

 

 

7. LA PERLA

این برند در ابتدا به خاطر شکم بندهای زنانه معروف شد. La Perla، سابقیه ای طولانی در تولید شکم بند های دست ساز دارد. نام این برند، از جعبه های جواهر که ئاخلشان با نخمل پوشیده می شد، گرفته شده است. اولین محصولات این برند در این صندوق ها ارائه می شد. بعدها، La Perla اولین مجموعه ی لباس زیر را تولید کرد.

 برند لباس زیر زنانه -2

 

6. AGENT PROVOCATEUR

این برند، جذّاب ترین برند لباس های زیر است، اگرچه، لباس های گران قیمت تر از این برند نیز وجود دارد، ولی تولیدات این برند آن قدر زیباست که تمام توجه شما را به خودش جلب می کند. این برند، همچنین لباس شنا و عینک آفتابی نیز تولید می کند.

 برند لباس زیر زنانه -3

 

5. DAMARIS

خانم Damaris Evans هنگامی که علاقه ی خود به تولید لباس زیر را کشف کرد، تنها 25 سال داشت. او کار خود را بر روی میز آشپزخانه ی خود و با یک وام 5000 پوندی شروع کرد. او از همان ابتدا، برترین فروشگاه های لندن را هدف قرار داد و محصولاتش به یکی از پُر فروش ترین محصولات این فروشگاه ها تبدیل شد.

 برند لباس زیر زنانه -10

 

4. FRANKLY DARLING

این برند بریتانیایی توسط خانم Deborah Sim در سال 2000 تأسیس و به برترین برند بریتانیا و یکی از برترین برندهای جهان تبدیل شد. وی می خواست که طرح های او زیبا و بریتانیایی باشد. درست است که فعالیت این برند کمی آهسته است، ولی پرچمدار موج بعدی لباس های زیر در بریتانیا خواهد بود.

 

 برند لباس زیر زنانه -8

 

 

3. RAVAGE

این برند، کار خود را از یک فروشگاه به نام LET’S GO آغاز کرد. محصولات این برند همه جا در دسترس نیست، ولی چون در همه نوع طرح و شکل و سایزی ارائه می شود، هر خانمی که محصولاتش را می خرد، به راحتی معتاد آن ها می شود. یکی دیگر از دلایل موفقیت این برند این است که برای همه ی خانم ها با هر سایز و شکل بدنی، لباس زیر تولید می کند.

 برند لباس زیر زنانه -6

 

2. VICTORIA’S SECRET

احتمالاً کسی نیست که این نام را نشنیده باشد. این برند، یکی از موفق ترین برندهای لباس زیر در دنیاست که محصولات خود را از لطیف ترین و با کیفیت ترین پارچه ها تولید می کند. Victoria’s Secret ، یکی از برندهای مورد توجه خانم های جوان است و هر خانم زیبایی، دوست دارد که حداقل، یک دست از این لباس ها داشته باشد.

 برند لباس زیر زنانه -11

1. VAGIN POUVOIR

درست است که این برند اکنون تعطیل شده است، ولی در زمان خود نماد کلاس بود. لباس زیر های این برند از لطیف ترین پارچه های ممکن دوخته می شد و تقاضای زیادی در بریتانیا و پاریس داشت. تنها رقیب این برند، Victoria’s Secret بود، ولی همه ی چیزهای خوب، پایانی دارند و این برند نیز از این قاعده مستثنی نبود.

 

 برند لباس زیر زنانه -7

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  سه     +   =   بیست و پنج